Podmínky

Obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

On-line podání objednávky

Objednávky lze podávat prostřednictvím našeho Internetového obchodu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Osobně v obchodě od Po – Pá od 7:30 hod – 18:00 hod., nebo telefonicky na tel. čísle 602 2345 89. Objednávky zpracováváme každý pracovní den v provozních hodinách našeho obchodu.

Stornování a modifikace objednávky

Objednávka je závazná a lze ji stornovat, nebo modifikovat min. 48 hod. před termínem realizací zakázky. Za takto stornovanou objednávku si účtujeme strono poplatek ve výši 30 % z celkové ceny objednávky.Stornování objednávky v termínu  48 hod. a kratším do realizace objednávky  je storno poplatek ve výši 100 % celkové hodnoty objednávky.Změnu doručovací adresy je možné provést pouze v rámci jednoho města nejpozději 3 hod. před časovým pásmem v kterém má být zakázka doručena. Po uplynutí tohoto termínu již negarantujeme přijetí změn, nebo storno objednávky.Změnu času doručení je možné provést maximálně o 24 hod.  Na delší posunutí doručení objednávky je pohlíženo jako na stornování objednávky.

Platba objednávky

 On line platba kreditní kartou - úhradu objednávky lze provést jednoduše a bezpečně platbou platební kartou. Vzhledem k rychlosti a vysoké bezpečnosti doporučujeme využít tento způsob úhrady. V případě jakéhokoliv problému s elektronickou platbou nás kontaktujte, a my promptně ověříme úspěšnost Vaší transakce.Platba bankovním převodem / složenkou – objednávka hrazená bankovním převodem bude realizována až po připsání finančních prostředků na našem účtu. V případě opožděné platby, nebo jiné dohody s provozovatelem e-shopu, bude objednávka realizována neprodleně v náhradním termínu. Za opožděnou realizaci objednávky z důvodu opožděné platby neposkytujeme jakoukoliv náhradu.Opožděná platba a zrušení objednávky. Pokud je objednávka zrušena z důvodu opožděné platby zákazníka jsou finanční prostředky vracené na účet zákazníka snížené o administrační poplatek 4 % z celkového objemu objednávky min. pak o částku 100 Kč. 

Problém s doručením

Vždy se našim zákazníkům snažíme zodpovědně doručit květiny na udanou adresu. Proto je potřeba dbát na správné vyplnění dodací adresy, včetně dalších doplňujících kontaktních údajů. Tyto doplňující informace mnohdy usnadní práci našich spolupracovníků, kteří doručují květinu a mají problém s nalezením adresáta. Pokud se adresát nezdržuje na dodací adrese budeme vše směřovat k tomu umístit květinu na jiné bezpečné místo (recepce, kolegové v práci, soused …). Pokud se nepodaří květinu doručit z důvodu špatně zadané adresy, adresát neexistuje, není zastižen nebo se nepodaří zásilku umístit na bezpečné místo, jste kontaktováni a hledáme možnost náhradního řešení.Při nezastižení adresáta na dodací adrese osoba doručující zásilku vyčká max. 15 min. na adresáta. Po neúspěšném doručení zanechá informaci o marném pokusu o doručení a umístí do náhradní úschovy nebo vrátí zpět do květinářství.Za vrácení květiny zpět do květinářství jsme oprávněni si účtovat poplatek za doručení. Opakované doručení na stejné či jiné místo je zpoplatněno dle ceníku.

Speciální nabídky

vyhrazujeme si právo poskytovat časově omezené zvýhodněné AKČNÍ ceny na některé zboží, nebo toto zboží nabízet za snížené ceny do vyprodání zásob.

Ochrana dat

Jestliže uživatel elektronického obchodu poskytuje při nákupu své osobní nebo firemní údaje, prohlašuje firma Libor Živný, (dále jen provozovatel), že v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů, zák.č. 101/2000 Sb., bude chránit tyto údaje před zneužitím a dodržovat práva a povinnosti při zpracování těchto údajů poskytnutých uživatelem.Provozovatel se zavazuje, že uživatel, který poskytne své osobní údaje neutrpí žádnou újmu na svých právech v souladu se zněním výše uvedeného zákona. Dále se zavazuje zajistit veškerou ochranu před získáním, zneužitím a užíváním těchto údajů třetími stranami. Provozovatel si vyhrazuje právo ověřit, zda uživatelem poskytnuté údaje jsou pravdivé. Veškerá další ustanovení zákona o ochraně osobních údajů, zák.č. 101/2000 SB., nezmíněná v tomto Prohlášení, nejsou tímto dotčena.

Ostatní ujednání

V případě zadržených plateb za realizované objednávky je počítán úrok z prodlení 0,5% denně z dlužné částky.Podáním objednávky objednatel souhlasí s výše uvedenými obchodními podmínkami, platebními a dodacími podmínkami

 

 

Dodací podmínky 

Cena a lokalita doručení

Praha pracovní dny – standardní cena za kterou doručujeme po Praze je 200 Kč. Za tuto cenu Vám doručíme jakoukoliv květinu bez ohledu na cenu květiny samotné (tzn. třeba i 1 růži)

Praha víkend a doručení po 18 hod. – standardní cena je 350 Kč.

Praha okolí do 20 km. – standardní cena je 550 Kč

Celá ČR v síti partnerských květinářství  cena 350 Kč (objednávka 3 pracovní dny předem - pouze vybraná města ČR, objednávka vyžaduje tel. ověření dostupnosti v požadovaném regionu)

Termín doručení

Doručení květiny je možné uskutečnit v den objednání jen v případě, že objednávka byla schválena a přijata po telefonické dohodě. Tel. Pro ověření je 602 234589 nebo 241 402 547.

Standardní květinová zásilka

Vzhledem k velkému množství doručovaných květin nejde vždy vyhovět všem konkrétním časovým požadavkům na doručení květiny. Proto je pracovní den rozdělen na DOPOLEDNE (8-12 hod.) / ODPOLEDNE (12-18 hod)

K vázaným kyticím je zdarma přidávána výživa pro řezané květiny.

Součástí zásilky je také kartička s naším logem, která lze opatřit libovolným vzkazem pro adresáta.

Součástí zásilky NENÍ daňový doklad, který Vám na vyžádání rádi zašleme.

Platební podmínky

Finanční úhrada objednávek je možná několika způsoby:

1.       Bezhotovostním převodem na účet firmy

Ćíslo účtu:  149980 / 5500 Reiffeisen bank

2.       Hotově na výdejním místě květinářství KVĚTINY DNES.cz
Adresa: Nám. hrdinů 3 Praha 4

3.       Platební kartou

Platba kartou se vyplatí

Na rozdíl od dobírky je platba kartou bez poplatku

Bezpečný a pohodlný způsob nakupování

V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost

Platba kartou je bezpečná

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu

Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance

Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě

Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Jaké karty přijímáme?

VISA Electron 

VISA 

Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure) 

MasterCard

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

Údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně

Na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce

Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.

Platit kartou se vyplatí!

Ostatní ujednání:

Daňové doklady zasíláme zasíláme pouze na vyžádání po zaplacení administrativního poplatku 100 Kč.

Podáním objednávky objednatel souhlasí s výše uvedenými OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

Anketa

Je pro Vás klobásová kytice originální dárek pro muže?

Ano43 %

Nevím28 %

Ne28 %